KYBERNETICKÝ MANAŽÉR

Manažér kybernetickej bezpečnosti zabezpečuje efektívne opatrenia v oblasti kybernetickej bezpečnosti s cieľom minimalizovať škody a riziká spôsobené kybernetickými útokmi. Postupuje potrebné kroky na zabezpečenie siete, systémov a informácií, aby boli v súlade s legislatívnymi nariadeniami a tiež rieši prípadné kybernetické incidenty.

POTREBUJETE OCHRANU AJ VY?

Medzi našich klientov patrí už viac ako 270 miest a obcí, ako aj súkromné firmy a ďalšie organizácie.

Služba manažéra kybernetickej bezpečnosti je veľmi prínosná pre akúkoľvek firmu, organizáciu alebo inštitúciu, ktorá spravuje dáta a využíva na to aj online nástroje a služby, čím je vystavená kybernetickým hrozbám. Potrebu manažéra kybernetickej bezpečnosti (manažéra KB) však tiež stanovuje zákon č. 69/2018 Z. z. o kybernetickej bezpečnosti. Ten určuje, ktoré subjekty sú povinné poskytnúť Národnému bezpečnostnému úradu (NBÚ) kontakt na osobu kybernetického manažéra.

Manažér kybernetickej bezpečnosti má za úlohu zabezpečiť optimálnu kybernetickú bezpečnosť zariadení, systémov a dát. Rieši situácie porušenia kybernetickej bezpečnosti, komunikuje s príslušnými úradmi a neustále optimalizuje potrebné zabezpečenie.

KOĽKO STOJÍ MANAŽÉR KYBERBEZPEČNOSTI

MINIMUM

od 30 € /mes

Iba u nás

IT zabezpečenie

Dokumentácia

ŠTANDARD

od 110 € /mes

Iba u nás

IT zabezpečenie

Dokumentácia

PROFESIONÁL

Dohodou

Iba u nás

IT zabezpečenie

Dokumentácia

EŠTE VÁHATE?

Osobnyudaj.sk Vám ponúka:

Manažér kybernetickej bezpečnosti so zastupiteľnosťou

Poistenie od spoločnosti Allianz

Dokumentácia KB s online prístupom

Celoslovenské pôsobenie

Online školenia

Iné podporné služby

Najväčší poskytovateľ služieb manažéra kybernetickej bezpečnosti

S Osobnyudaj.sk máte k dispozícii najaktualnejšie poznatky a know-how v oblasti kybernetickej na Slovensku. Pripojte sa k stovkám spokojních klientov a problematiku kyberbezpečnosti nechajte na nás.

BEZPLATNÁ CENOVÁ PONUKA

  NAJČASTEJŠIE OTÁZKY

  Manažér KB je interný alebo externý odborník na kybernetickú bezpečnosť, ktorý zaisťuje bezpečnosť počítačových systémov, zariadení a dát vo firme či organizácii. Viac informácií nájdete tu.

  Manažéra KB potrebujú prevádzkovatelia základných služieb, ktorým to prikazuje zákon, no je veľmi dôležitý pre všetky organizácie či firmy, ktoré využívajú počítačové systémy so zariadeniami a dôležitými dátami. Viac informácií nájdete tu.

  Funkciou kybernetického manažéra je predchádzať a riešiť situácie porušenia kybernetickej bezpečnosti. Jeho úlohou je zabezpečiť, aby všetky procesy od identifikácie cez oznámenie až po reakciu na kybernetický bezpečnostný incident prebehli hladko. Viac informácií nájdete tu.

  Každý prevádzkovateľ základnej služby je povinný určiť osobu kybernetického manažéra, ktorá je kontaktnou osobou pre Národný bezpečnostný úrad. Môže ísť o interného alebo externého pracovníka, je však dôležité, aby mal na túto pozíciu dostatočnú kvalifikáciu. Viac informácií nájdete tu.

  S našou službou môžete získať manažéra KB 2.0 už od 30€ mesačne. Ponúkame tiež rôzne úrovne manažéra KB, z ktorých si viete vybrať tú, ktorá vám najviac vyhovuje. Viac informácií nájdete tu.